• سوالات متداول طراحی وب سایت

مدت زمان طراحی سایت از شروع تا تحویل به ما چقدر است ؟

مدت زمان طراحی سایت از ساده ترین سایت ها، یک هفته و بستگی به پیچیدگی و امکانات سایت و همچنین درخواست و میزان حساسیت مشتری ممکن است تا شش ماه هم به طول انجامد .


آیا طراحی سایت های شما استاندارد است ؟

بله ، در طراحی سایت تمام موارد برنامه نویسی استاندارد ، طراحی ساختار استاندارد ، ترکیب رنگ طرح وب سایت و تمام موارد دیگر استاندارد می باشد .


آیا سایت های شما بهینه سازی شده هستند ؟

بله ، در طراحی سایت های ما تمام موارد بهنیه سازی ، تگ های مهم یک وب سایت بدون خطا را دارا میباشند .


آیا برای بروزرسانی سایت طراحی شده آموزشی دارید ؟

بله ، پس از پایان طراحی سایت و در هنگام تحویل سایت طراحی شده در جلسه حضوری همه موارد مورد نیاز آموزش داده می شود .


آیا طراحی سایت برای مشتریان خارج از ایران انجام می دهید ؟

بله ، گروه نرم افزاری پارتیا وب با اجرای چند پروژه گراحی سایت و برنامه نویسی به سفارش هموطنان مقیم کشور های : امارات ، رومانی، اتریش ، آمریکا و همچنین دارا بودن مشتریانی درسراسر نقاط ایران این مژده را به شما میدهد که توانایی انجام پروژه های طراحی سایت شما در خارج از کشور  را دارد .


نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت به چه صورت است ؟

معمولا برای موارد عمومی و طراحی های کوچک که هزینه آنها زیر 2 میلیون تومان می باشد ، 50 درصد به عنوان پیش پرداخت و مابقی یک هفته پس از تحویل سایت دریافت می شود ، مبالغ بالای 2 میلیون تومان به صورت توافقی در قرارداد ذکر می شود .


آیا طراحی سایت شما شامل پشتیبانی می شود ؟

بله.تمام قرارداد های طراحی سایت شامل ۱۲ ماه پشتیبانی می باشد که از راه تلفن و سامانه مدیریت مشتریان انجام می شود .


آیا شما هاست و دامنه دارید ؟

بله ، برای اطلاعات بیشتر می توانید به بخش فروش هات و دامنه در منوی خدمات وب سایت مراجعه نمایید .


آیا تخفیفی برای طراحی سایت دارید ؟

بله ، در زمان های ویژه و جشنواره ها ، پکیج های طراحی سایت را با تخفیف ویژه تا 25 درصد تخفیف ارایه می نماییم .


گروه طراحی چه امکانات دیگری در ارتباط با ایجاد یا ارتقای سایت در اختیار سفارش دهندگان قرار می دهند ؟

طراحی آرم ، طراحی بنر های تبلیغاتی ، عکاسی حرفه ای


آیا سفارش دهنده می تواند در طول اجرای سفارش نظارت داشته باشد ؟

بله ، سفارش با نظارت کامل کارفرما پیش خواهد رفت .


تفاوت سایت استاتیک با داینامیک چییست ؟

اصولا سایت های ایستا یا استاتیک ، سایت هایی هستند که ضرورتی برای تغییر مداوم اطلاعات آنها احساس نمی شود ، اینگونه وب سایت ها معمولا تنها برای معرفی کاربرد دارند . عملیات به روز رسانی محتوای سایت به ندرت صورت می پذیرد و نیازی به ارایه خدمات به هر شکل به صورت آنلاین در اینگونه سایت ها دیده نشده است . مسلما هزینه های طراحی سایت و همچنین نگهداری و به روزآوری اینگونه سایت ها کمتر بوده و بطور کلی برای هر شخص ، شرکت و یا سازمان کوچک کاربرد خواهد داشت. در برابر سایت های پویا نیاز شدید به تغییر مداوم اطلاعات و محتوا داشته و بنا به نیازمندی و کاربرد سایت ، طراحی و توسعه می یابند . هزینه های طراحی سایت و نگهداری اینگونه وب سایت ها غالبا زیاد بوده و بدون در نظر گرفتن توجیه مالی ، ایجاد چنین سایت هایی منطقی به نظر نمی رسد . در این میان می توان به تقسیم بندی در حد وسط سایت های پویا و سایت های ایستا رسید ، که می توان تحت عنوان سایت های نیمه پویا به آن ها اشاره داشت . در سایت های نیمه پویا ، ضرورتی برای تغییر محتوا و اطلاعات سایت دیده نمی شود ، منتهی ارایه خدماتی همچون امکان ارتباط با بینندگان از راه فرم های خاص و یا ارایه خدمات و کالاهای ثابت از راه وب سایت را می توان با برنامه نویسی بخشی از سایت فراهم نمود .


آیا برای طراحی سایت باید هاست و دامنه هم داشته باشم ؟

وجود یک دامنه و یک هاست برای داشتن یک وب سایت ضروریست ، اما می توانید طراحی وب سایت خود را انجام داده و پس از پایان طراحی ، آن ها را تهیه نمایید .


نرم افزارهای طراحی بسیاری را میتوان به رایگان در اختیار داشت ، چرا برای طراحی باید به شما سفارش کار داد ؟

این مساله که همیشه افرادی هستند تا سرویس های یکسانی را با هزینه های مختلف ( قیمت پایین تر یا بالاتر) ارایه میدهند در تمامی صنایع و زمینه های شغلی وجود دارد . ما نیز به تصمیم شما در مورد انتخاب مجری وب سایت تان ، احترام میگذاریم . اما تجربه کاری ، که تیم نرم افزاری ما پس از اجرای تعداد بسیار زیادی طراحی وب و گرافیک ، با تکنیک های مختلف و در طی چندین سال بدست آورده ابزار مطمئن تری در به نتیجه رساندن اهداف تجاری آنلاین شما خواهد بود .


آیا میتوان قرارداد طراحی سایت را با شما منعقد کرد ولی سرویس هاستینگ را از محل دیگری تامین نماییم ؟

شما امکان تهیه هاست بطور دلخواه خود از محل دیگر را خواهید داشت . فقط با توجه به نوع وب سایت ، فضای میزبانی می بایست امکاناتی را داشته باشد که کارشناسان ما در این زمینه به شما مشورت مناسب خواهند داد .


من به طرح وب سایتی که برایم آماده کرده اید ، علاقه ای ندارم ، چکار باید کرد ؟

پیش از آغاز به کد نویسی سایت شما ، با توجه به نوع و محتوای سایت ، بازار هدف و کاربران ، یک طرح گرافیکی بصورت فایل تصویری آماده شده و در یک جلسه برای شما نمایش داده میشود . نقطه نظراتی که در این جلسه مطرح میشود سبب تغییرات احتمالی در ساختار گرافیک طرح اولیه خواهد بود . حتی گاهی نیاز به تعویض کامل طرح اولیه می باشد ! تا زمانی که طرح گرافیکی به تایید طرفین نرسد ، پروسه طراحی وب سایت آغازنخواهد شد . پس از تایید طرح و اجرایی شدن پروژه ، تغییر در طرح جز در قسمت هایی که به ساختار لطمه نزند ، امکان پذیر نیست و در صورت لزوم هزینه آن برای اجرای مجدد لحاظ خواهد شد .

 


تاریخ: ۱۳۹۳,۰۱,۳۱
بازدید: 47764