• بک لینک ساز رایگان - لینک سازی رایگان

ثبت رایگان لینک سایت شما در حدود 150 سایت آماری به عنوان بک لینک (این لیست هر هفته بروز رسانی می شود و تعداد بیشتری سایت دراسکریپت درج می شود)

توجه کنید این لینک ها به هیچ عنوان ضرری برای سایت شما نداشته و ندارند و در همین سایت استفاده شده در واقع این لینک ها در سایت هایی مثل الکسا,جیتی متریکس و امثالهم که سایت های آماری هستند ساخته میشه و شما شاید فقط چند نمونه از این سایت هارو بشناسید اما در اینجا به صورت یک پکیج لینک سازی ارائه شده است.

توجه نمایید لینک ها به صورت اتوماتیک از طریق باز شدن یک پنجره پاپ آپ در مرورگر ایجاد می شود پس باید popup-blocker روی مرورگر شما غیر فعال باشد.

برای خرید بک لینک های قوی با درج محتوا در سایت های فارسی و شبکه های اجتماعی می توانید از طریق فرم تماس با ما و یا از طریق آیدی ما در تلگرام ارتباط برقرار کنید.

آدرس سایت خود را در کادر مربوطه وارد کنید تا به صورت اتوماتیک بک لینک های شما ساخته شود

http(s)://www.

وضعیت :
لینک ساخته شده :

سوالات متداول

بک لینک چیست؟

هر وقت ما به وبسایت دیگری (نه صفحه ای از وبسایت خودمان) لینک دهیم به آن وبسایت بک لینک داده ایم و گیرنده بک لینک هم می گوید ما بک لینک گرفتیم.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله بک لینک چیست را مطالعه نمایید .

ساخت بک لینک رایگان برای سئو مفید است؟

بله ، قطعا بسیاری از سایت های معتبر و قدرتمند وجود دارند که شما میتوانید از آن ها بک لینک رایگان بگیرید و اعتبار دامنه سایت خود را بالا ببرید. و همچنین شما براحتی میتوانید از طریق اسکریپت بک لینک ساز رایگان ما برای خودتان در بیش از 150 سایت بک لینک ایجاد نمایید.

چرا باید برای سایت خود بک لینک بسازیم؟

ساخت بک لینک یکی از تکنیک های سئو خارجی یا off page seo است. به این نکته توجه کنید فقط با تولید محتوای باکیفیت نمیتوانید سایتتان را به نتایج اول گوگل برسانید. پس اصلا به این فکر نکنید که بدون ساخت بک لینک میتوانید در نتایج اول گوگل دیده شوید. اگر صاحب سایت هستید و میخواهید بک لینک های باکیفیتی بسازید این مقاله آموزش ساخت بک لینک میتواند کمک بزرگی به شما کند.

بک لینک یکی از فاکتورهای مهم در سئو و بهینه سازی سایت است. شما با ساخت بک لینک به تنهایی نمی توانید در نتایج اول گوگل دیده شوید و رتبه سایت تان را بهبود بدهید. برای این که بتوانید با استفاده از بک لینک هایی که برای سایتتان می‌سازید به نتایج اول گوگل برسید. حتماً باید محتوای با کیفیت تولید کنید. مهمترین فاکتور در سئو و بهینه سازی سایت تولید محتوای با کیفیت و ساخت بک لینک حرفه ای است. اگر بتوانید این دو فاکتور را کاملا اصولی در کنار هم اجرا کنید یعنی هم محتوای با کیفیت تولید کنید و هم بک لینک های با کیفیت بسازید. اگر میخواهید مبحث لینک بیلدینگ را به صورت کاملاً حرفه ای یاد بگیرید و بک لینک های کاملا حرفه ای و طبیعی برای سایتتان بسازید پیشنهاد می کنم مقاله آموزش ساخت بک لینک رایگان را در سایت ما بخوانید. .